بیوگرافی شهرام آذر سندی داور برنامه استیج

بیوگرافی شهرام آذر سندی داور برنامه استیج منوتو

زندگینامه شهرام آذر خواننده و داور استیج

بیوگرافی سندی,زندگی نامه سندی,بیوگرافی جدید سندی,بیوگرافی داور برنامه استیج سندی,هنرمند سندی,زندگینامه داور برنامه استیج سندی,بیوگرافی کامل سندی,درباره ی سندی,سندی بیوگرافی,بیوگرافی شهرام آذر,زندگی نامه شهرام آذر,بیوگرافی جدید شهرام آذر,بیوگرافی داور برنامه استیج شهرام آذر,هنرمند شهرام آذر,زندگینامه داور برنامه استیج شهرام آذر,بیوگرافی کامل شهرام آذر,درباره ی شهرام آذر,شهرام آذر بیوگرافی

درباره‌ی برنامه استیج

برنامه‌ي استیج دوباره از 16 دی ماه سال 1395 بر روی آنتن خواهد رفت و انتقادات و پیشنهادات زیادی را در بر داشته است،استیج یک برنامه موسیقی محور با اجرای قطعات پر طرفدار و کیفیتی که بارها توانسته عطش مخاطب موسیقی داخلی را برطرف کند و کلی سر و صدا بر پا کند،یکی از جذاب ترین و پر بیننده ترین برنامه‌های شبکه‌ی منوتو است. 

بیوگرافی رضا روحانی داور برنامه استیج

 

نگاه این گزارش اما قرار نیست رصد و نقد اتفاقات و اخبار این برنامه باشد بلکه قرار است از رزومه داوران این برنامه پرده برداری کند؛ داورانی که عمدتا فعالیت موسیقی خود را از ایران آغاز کرده اند و حالا در قلب لندن، مشغول جهت دهی به ذائقه مخاطب موسیقی داخلی هستند. اگر شما هم مثل ما از سیم ماهواره همسایه تان استفاده می کنید و برنامه «استیج» را می بینید، بعد از خواندن این گزارش، شناخت بهتر و دقیق تری از داوران حاضر در این برنامه خواهید داشت.


بیوگرافی شهرام آذر سندی داور برنامه استیج

شهرام آذر

شهرام آذر از آبادانی های قدیمی است که از همان ابتدا مثل ابراهیم تهامی و سایر همشهری هایش، خواندن در خونش بوده. او در سال های قبل از انقلاب در ایران با هنرمندان زیادی همکاری کرده و در سال های جنگ ایران و عراق در اندیمشک اقامت داشته.

آذر در سال 1984 میلادی به آلمان مهاجرت کرد. او در آنجا کار موسیقی خود را ادامه داد و گروهش را در سال 1987 راه اندازی و چند سال بعد به آمریکا مهاجرت کرد. شهرام آذر ازدواج کرده و سه فرزند دارد. پسرش خشایار یکی از اعضای گروه هفت نفره او است. از دیگر اعضای گروه او می توان از باباخانی، بهزاد پیشرو، سام سهرابی، اولیور واروژیان و راس رایت نام برد. سبک موسیقی گروه، تلفیقی از سبک رپ در زمینه شعر، ترانه و تکنو و بندری در آهنگ ها است. گروه شهرام آذر یکی از اولین گروه هایی بود که مسائل و مشکلات اجتماعی جوانان ایران (مانند ازدواج، اعتیاد و مهاجرت به خارج) را موضوع بسیاری از آهنگ های خود قرار داد.

آذر تاکنون بیش از پنج آلبوم و تعداد زیادی تک آهنگ به بازار عرضه کرده است که آخرین آلبوم این گروه «سبک سنگین» نام دارد. او حالا از داوران استیج است که البته هوای همشهری های خودش را هم دارد و نمی تواند تعصبش به جنوبی جماعت را در این مسابقه مخفی نگه دارد. گفته می شود یکی از دلایلی که هومن خلعتبری حاضر نشده در سری جدید این برنامه حاضر شود، حضور شهرام آذر بوده. ظاهرا خلعتبری به شدت نسبت به این حضور معترض بوده و همین باعث شده قید برنامه را بزند.

 

جهت مشاهده بیوگرافی سایر داوران استیج کلیک کنید.

امتیاز دادن به گوگل پلاس