دانلود اپلیکیشن برنامه نود 90

دانلود نرم افزار اپ اپلیکیشن برنامه نود 90 شبکه برای موبایل برای رای دهی

 اندروید ای او اس رای دادن نظر سنجی مسابقات پیامکی برنامه نود 90

دانلود نرم افزار رای دادن و شرکت در مسابقه پیامکی نود

تبریک به تماشاگران برنامه زنده شبکه 3 برنامه پرطرفدار و پربیننده نود 90 . سایت 90 برنامه ای رو برای موبایل است که در دو نسخه سیستم عامل ای او اس و اندروید منتشر میشود . این نرم افزار با اینترنت کار میکند و دیگر نیازی به استفاده از پیامک و هزینه درکار نخواهد بود . با اپلکیشن برنامه نود به راحتی میتونید توی نظرسنجی ها و مسابقه ی پیامکی شرکت کنید .

نرم افزار اپ اپلکیشن سایت نود برای شرکت ایرانیان مقیم خارج در برنامه نود ساخته شده بود که بعد از استقبال فراوان اکنون طرفداران داخل و خارج کشور میتونند با این برنامه به آسانی کار کنند . اپلکیشن برنامه نود با همانطور که گفته شد با اینترنت کار میکند که با اتصال به شبکه اینترنت موبایل و یا وایفای به راحتی از این نرم افزار و اپلکیشن استفاده کنید .

با این نرم افزار میتونید نظر سنجی های دوره های قبل رو یکی یکی مشاهده کنید و برای ثبت نام در این اپلکیشن کافی است یک ایمیل و نام و نام خوانوادگی خودشونو وارد کنند و شماره موبایلشونو با پیش شماره ایران (98+) وارد کنند .

راهنمایی

برای شرکت در برنامه باید به منوی شرکت در نظرسنجی مراجعه کنید . به یاد داشته باشید این بخش فقط زمانی فعال است که مسابقه ی پیامکی برنامه نود در جریان است و میتوان به مسابقه ی نظرسنجی رای داد . 

البته می توانید؛ با کلیک به روی دکمه تلاش مجدد به صورت مداوم آغاز نظر سنجی را چک کرده و از آخرین وضعیت شروع آن مطلع گردید. به محض آغاز نظر سنجی صفحه (refresh) شده ونظر سنجی فعال خواهد شد.

در پایین عکس نرم افزار رو میتونید مشاهده کنید

دانلود نرم افزار اپ اپلیکیشن برنامه نود 90 شبکه 3 با لینک مستقیم

رای دهی دادن نظر سنجی مسابقات پیامکی برنامه نود 90

امتیاز دادن به گوگل پلاس