دانلود فیلم کتک خوردن دختر ایرانی در قفس بوکس ارمنستان

جزئیات ماجرای کتک خوردن دختر ایرانی در قفس بوکس ارمنستان

دانلود فیلم کلیپ  کتک خوردن دختر ایرانی در قفس بوکس ارمنستان

کتک خوردن دختر 13 ساله در ارمنستان :

پس از انتشار کلیپی از دختر 13 ساله ایرانی در فضای مجازی هجمه ها بر علیه وزارت ورزش کشور زیاد شد . در ارمینستان مسابقات بوکس درون قفس برگزار میشود که درختر 13 ساله ی ایرانی در آن شرکت کرد و با مشت و لگد فراوان بازی را باخت . مسولان میگویند ما نماینده ای از ایان اعزام نکرده ایم .

به هر حال کلیپ این دختر 13 ساله در قفس بوکس منتشر شده است که نشان میدهد چقدر این ورزش زشتی است . از سازمان ورزش کشور پرسیده شد که آیا ایران نماینده ای را به این مسابقات فرستاده است یا خیر آن ها با تکذیب این که ایران نماینده ای به این مسابقات فرستاده گفتند که این گونه ورزش ها ورزش محسوب نمیشوند و ایران چنین ورزشی داخل کشور ندارد که نماینده داشته باشد .

مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی در مصاحبه ای گفت : صحنه هاي كتك خوردن دختر ايراني در رينگ ميارزه واقعا ناراحت كننده بود، كلي پيگيري كرديم هم از فدراسيون رزمي و هم كاراته، روساي آن‌ها مي گويند هيچ اعزامي براي اين افراد نداشتند. در شوراي برون مرزي هم درخواستي نداشتيم. چون هميشه با اين شكل مسابقات به دلايل مختلف مخالفيم. حضور اين بچه ها شخصي و بدون مجوز بوده و حتما هم با مسببان آن برخورد مي كنيم و جلوي فعاليت آن مربي و سبك گرفته خواهد شد

گفتنی است، برای این مسابقات MMA که از آن بعنوان «بوکس قفسی» یاد می شود، برخی ورزشکاراران به خصوص افرادی که دارای محرومیت های مختلفی از جمله دوپینگ و غیره هستند ، اقدام به دلال بازی و معرفی افراد برای شرکت در این مسابقات می کنند.

ماجرا و پشت پرده تاسف بار کتک خوردن دختر ایرانی در بوکس قفسی (+عکس و فیلم)

شرکت های مختلفی که بیشتر در کشورهای منطقه های اروپای شرقی و آسیای جنوب شرقی و قفقاز مشغول به فعالیت و اسپانسری هستند و اقدام به معرفی افراد برای شرکت در این مسابقات می کنند، حدود 2هزار تا 5 هزار دستمزد برای شرکت کننده ها در نظر می گیرند که البته بخش ناچیزی از آن به ورزشکار شرکت کننده تعلق می گیرد!

ورزشکاران از همه ورزش های جهان می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

گفتنی است این نوع ورزش در ایران اجازه فعالیت ندارد و این دختر بعنوان نماینده ایران اجازه شرکت در مسابقات را نداشته است.

برای دانلود کلیپ کلیک کنید

دانلود فیلم کتک خوردن دختر ایرانی در قفس بوکس ارمنستان

امتیاز دادن به گوگل پلاس