دستگیری امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در پارتی سعادت آباد

دستگیری امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در پارتی سعادت آباد تهران

امین حیایی همسرش نامزد نیلوفر خوش خلق فیلم ماجرای الکل بازیگر معروف

 امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در پارتی سعادت آباد بازداشت شدند

به نام خدا این متن به هیچ وجه قطعی نیست و هیچ گونه تهمتی به آقای امین حیایی و همسرش نمیزنیم فقط بر حسب حدف و گمان است . چند روز اخیر ما شاهد این بودیم که چند بازیگر معروف و خواننده و فوتبالیست در پارتی شبانه سعادت اباد دستگیر شدن که در این مجلس فسق و فجوه 80 شیشه بطری الکل کشف شد .

این مهمانی در منطقه سعادت آباد تهران گرفته شده بود که افراد معروفی درآن حضور داشتند . طبق اعلام قوه قضایی اسم این 7 نفر رو با اسم مخفف گفته تا آبروی افراد رو نبرن و این افراد با وثیقه ازاد شده اند و الان آزاد هستند .

طبق اعلام قوه قضایی اسم این افراد به این گونه است . "الف.ح" بازیگر مرد، "ن.خ" بازیگر زن ، "ک.د" بازیگر مرد، "م.الف" بازیگر زن، "ح.ن" بازیگر مرد، "آ.ج" بازیگر زن، "س.ق" بازیگر زن، "الف.ع" خواننده و "م.م" فوتبالیست تیم مطرح پایتخت.

تیم خبری سایت 75 دانلود طبق رمز گشایی های انجاد داده الف.ح را امین حیایی ن.خ را همسر امین حیایی یعنی نیلوفر خوش خلق س.ق را سحر قریشی الف.ع را امید علومی همسر و نامزد سحر قریشی پیش بینی و حدس میزند . تاکید میکنم این ها فقط حدس و گمان است و هیچ ارزشی ندارد .

دستگیری امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در پارتی سعادت آبادامین حیای بازیگر معروف ایران با این کار شاید ممنوع التصویر شود یا باید دید این همه حرف و حدیس شایغه ای بیش نیست . این کار این بازیگران بسیار زشت و زننده بود . به طوری که این افراد الگوی جامعه ایران هستند و هر حرکت این بازیگران بهانه ای برای دیگر افراد میدهد تا کار های خودشونو توجیه کنن بنا برا این سایت ما از تمامی هنرمندان و افراد مشهور خواهش میکند تا به این کار ها دامن نزنند .

برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما وارد بشید

کلیک کنید

دستگیری امین حیایی و نیلوفر خوش خلق در پارتی سعادت آباد تهران

امتیاز دادن به گوگل پلاس
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,