سریال شهرزاد در جشنواره بین المللی فیلم برلین

سریال شهرزاد در جشنواره بین المللی فیلم برلین

توضیحات در ادامه مطلب ...

سریال شهرزاد در جشنواره بین المللی فیلم برلین شرکت می کند 

 

 مجموعه نمایش خانگی شهرزاد در شست و ششمین دوره از جشنواره فیلم برلین در بخش European Film Market به اختصار EFM حضور دارد.

 

به گزارش چهره نیوز به نقل از روابط عمومی سرالش شهرزاد، این نخستین بار است که یک سرال‌ ایرانی تولید بخش خصوصی در یکی از جشنواره های مهم جهانی شرکت کرده است.

 

European Film Market یکی از سه مرکز داد و ستد بزرگ فیلم در دنیاست که در طول جشنواره بین المللی فیلم برلین، فرصتی برای عرضه محصولات کمپانی های فیلم سازی در دنیا برای خرید و فروش است.

 

شرکت EMFilm در آلمان که حق پخش جهانی سریال شهرزاد را خریداری کرده است، به عنوان یکی از کمپانی های شرکت کننده در این مرکز تجاری در طول جشنواره برلین حضور دارد. سیدمحمد امامی-تهیه کننده و سرمایه گذار- حسن فتحی-کارگردان- فاطمه معتمدآریا و برخی دیگر از عوامل تولید سرال شهرزاد نیز در این جشنواره حاضر هستند.

 

جشنواره بین‌المللی فیلم برلین (به آلمانی: Internationale Filmfestspiele Berlin) یا برلیناله (Berlinale)‏ یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشنواره‌های سینمایی در اروپا است که هرساله در ماه فوریه به مدت ۱۰ روز در برلین آلمان برگزار می‌شود.

 

این جشنواره که امسال از ١١ تا ٢١ فوریه برابر با ٢٢ بهمن تا ٢ اسپند برگزار می شود در کنار جشنواره فیلم ونیز و جشنواره فیلم کن مهم ترین رویداد سینمایی اروپا به شمار می‌رود.

 

 

 

امتیاز دادن به گوگل پلاس