ماجرا و عکس ازدواج نرگس محمدی با محمدرضا شریفی نیا

ماجرا و عکس ازدواج نرگس محمدی با محمدرضا شریفی نیا

ازدواج نرگس محمدی با محمدرضا شریفی نیا

اخبار بازیگران , اخبار هنرمندان , ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی , دانلود کلیپ جدید , سام درخشانی , عکس نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا , فیلم نرگس محمدی , کلیپ بازیگران , کلیپ نرگس محمدی , محمدرضا شریفی نیا , نرگس محمدی , 

 

 

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی و محمدرضا شریفی نیاشایعه ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی و عکس جنجالی محمدرضا شریفی نیا و نرگس محمدی تکذیب شد

ازدواج نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی و عکس جنجالی محمدرضا شریفی نیا و نرگس محمدی در جام جهانی برزیل که در برخی رسانه ها و کانال ها انتشار یافته بود که سام درخشانی همسر نرگس محمدی در برزیل معرفی شد توسط نرگس محمدی تکذیب شد .

نرگس محمدی در مصاحبه ای با یکی از سایت های ایران در مورد شایعات ازدواجش با سام درخشانی و عکس جنجالی نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا توضیحاتی داد .

ازدواج نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا

عکس جنجالی نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا

ماجرا از آنجا آغاز شد که برخی رسانه ها و صفحه ها پس از انتشار عکس جنجالی نرگس محمدی و سام درخشانی در برزیل به بیان شایعاتی مبنی بر ازدواج این دو بازیگر ایرانی پرداختند .

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی

نرگس محمدی در مصاحبه ای پس از سوال در مورد عکس محمدرضا شریفی نیا و همچنین ازدواج با سام درخشانی پاسخ داد .

نرگس محمدی عکس منتشر شده با محمدرضا شریفی نیا را جعلی و حاصل دست یک فتوشاپ کار خواند که برای تخریب بازیگران منتشر شده بود .

در مورد ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی نیز این خبر را شایعه اعلام کرد .

عکس جنجالی نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا

نرگس محمدی و محمدرضا شریفی نیا

نرگس محمدی در مورد سایر شایعات منتشر شده در مورد وی نیز پاسخ های جالبی را داد که ما تصمیم گرفتیم تا فیلم مصاحبه نرگس محمدی را برای شما عزیزان قرار دهیم .

در زیر فیلم مصاحبه نرگس محمدی را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ مصاحبه نرگس محمدی

امتیاز دادن به گوگل پلاس