چگونگی و روش ثبت نام در برنامه استیج شبکه منوتو

چگونگی و روش ثبت نام در برنامه استیج شبکه منوتو

ثبت نام در برنامه استیج منوتو

نحوه ثبت نام در برنامه استیج منوتو . چگونه در برنامه استیج شبکه منوتو ثبت نام کنیم . روش های ثبت نام در مسابقه استیج منوتو . ثبت نام در استیج منوتو . آموزش ثبت نام در استیج . روش ثبت نام در مسابقه استیج . نحوه ثبت نام در برنامه استیج منوتو . آموزش ثبت نام در استیج منوتو . چگونه در برنامه استیج ثبت نام کنیم . ثبت نام در استیج . ثبت نام استیج منوتو . چگونه وارد برنامه استیج منوتو شویم

برنامه‌ای برای کشف استعداد خوانندگی. شرکت کنندگان در این مسابقه در قالب چهار گروه برای کسب جایزه ۵۰ هزار دلاری آن به رقابت خواهند پرداخت. آقایان بابک سعیدی، حامد نیک‌پی، رضا روحانی و شهرام آذر چهار تهیه کننده و داور این برنامه هستند.

برای ثبت نام در سری دوم Stage کافیست تا فرم مربوطه را در این لینک تکمیل کنید.

فرم ثبت نام (نسخه فارسی): https://www.manototv.com/stage-application

اگر به زبان فارسی تسلط کامل ندارید، میتوانید فرم ثبت‌نام به زبان انگلیسی را تکمیل کنید:

فرم ثبت‌نام (نسخه انگلیسی): https://www.manototv.com/stage-application-en

توجه: تنها تکمیل یکی از این دو فرم کافیست و نیازی ندارید تا هر دو فرم را تکمیل کنید.

اطلاعات تماسی که در این فرم قرار میدهید، تنها روش برای تماس با شما هستند. لطفا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات صحیحی را وارد کرده‌اید. پس از تکمیل فرم و دریافت شماره رهگیری تنها کافیست منتظر بمانید تا از طرف مسئولین Stage با شما تماس گرفته شود تا در جریان مراحل بعد قرار گیرید.

تنها راه شرکت در این برنامه از طریق وبسایت رسمی من و تو است. با استفاده از #ManotoStage به بحث و گفتگو در مورد این برنامه در صفحات اجتماعی بپردازید.

امتیاز دادن به گوگل پلاس