خرید کتاب بالاتر از مجنون

خرید کتاب بالاتر از مجنون در ماه عسل

خرید کتاب بالاتر از مجنون

, نویسنده کتاب بالاتر از بودن , چگونه کتاب بالاتر از مجنون را بخریم , کتاب بالاتر از مجنون , بالاتر از مجنون , دانلود کتاب بالاتر از مجنون , PDF کتاب بالاتر از مجنون سبحان عبداللهی , دانلود پی دی اف کتاب بالاتر از مجنون , کتاب بالاتر از مجنون سبحان عبداللهی , دانلود کتاب بالاتر از مجنون سبحان عبداللهی , خرید کتاب بالاتر از مجنون , کتاب بالاتر از مجنون پیرمرد نویسنده , امضا گرفتن پیرمرد نویسنده از احسان علیخانی وسط برنامه , نویسنده پیرمرد کتاب بالاتر از مجنون

(عایدی فروش به عمو سبحان و ناشر کتاب خواهد رسید)

گفت كه: يك قصه بيش نيست غم عشق وين عجب/ از هر زبان كه مي‌شنوم نامكرر است. سبحان عبداللهي در يك روستاي بیست و پنج خانواري، يك شب خوابش نبرد، ياد عاشقي‌هايش افتاد، بلند شد و نيمه شب با حداقل سواد آنها را نوشت، خون دل خورد و خودش پول داد تا هفت بار تجديد چاپ شد و حالا بیش از بیست هزار نفر حكايت عاشقي او را از برند. 
«اول‌بار در روستای خودمان دلداده دختری شدم. اما روزگار او را به من نرساند و پدرش او را به مردی داد که سه زن دیگر هم داشت. حکایتی است این عاشق شدن. کاش قانونی داشت و می‌شد برایش قاعده‌ای نوشت. نمی‌دانم چه شد اما تصمیم گرفتم ماجرایش را بنویسم؛ نوشتمش و چند داستان دیگر هم در همان حال و هوا به آن اضافه کردم و شد یک کتاب و نامش را هم گذاشتم بالاتر از مجنون» 
جمله‌های بالا، معرفی این نویسنده دوست داشتنی از کتابش است.

 

 

خرید کتاب بالاتر از مجنون در ماه عسل

خرید کتاب بالاتر از مجنون

امتیاز دادن به گوگل پلاس