دانلود فصل دوم سریال شهرزاد

دانلود فصل دوم سریال شهرزاد با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود فصل دوم سریال شهرزاد

دانلود فصل دوم سریال شهرزاد , دانلود فصل 2 سریال شهرزاد , دانلود شهرزاد فصل 2 دوم , همه قسمت های سریال شهرزاد فصل دوم , دانلود کامل فصل دوم سریال شهرزاد دانلود تمامی قسمت های فصل دوم سریال شهرزاد,سریال شهرزاد فصل دوم, دانلود قسمت اول فصل دوم سریال شهرزاد, دانلود همه ی قسمت های فصل دوم سریال شهرزاد, فصل دوم سریال شهرزاد 

فصل دوم سریال شهرزاد

باتوجه بر این که فصل اول سریال شهرزاد با استقبال بالای مخاطبان،و باز خورد عالی این سریال اخباری مبنی بر تولید فصل دوم این مجموعه منتشر شد. کارگردانی سریال شهرزاد بر عهده ی حسین فتحی است که سابقه ای درخشان در سریال های میوه ی ممنوعه را داراست. حسین فتحی قبل از انتشار فصل اول سریال شهرزاد در مصاحبه با خبرگزاری مهر گفت : ساخت دنباله شهرزاد خیلی جدی است هم برای من و هم برای سرمایه‌گذاران سریال ، ما منتظر بازخورد مخاطبان از فصل اول سریال هستیم . وی در ادامه تاکید کرد اگر بازخود مخاطبان از فصل اول سریال شهرزاد خوب باشد مطمئنا فصل های دوم و سوم را با همین گروه خواهند ساخت.او افزود فیلمنامه هر سه فصل شهرزاد از دوسال پیش توسط خودش و نغمه ثمینی نوشته شده و آماده است و هر فصل از این سریال بین 26 تا 30 قسمت خواهد بود.

 

‫عکس های سریال شهرزاد فصل دوم

سریال شهرزاد در فصل اول به دهه 30 شمسی میپردازد،در فصل دوم حوادث اواخر دهه 30 و اوایل دهه 40 را در بر میگیرد. در فصل سوم سریال شهرزاد داستان این شخصیت ها را بعد از دوران پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم دید.

 

اخباری از زمان و تاریخ پخش فصل دوم سریال شهرزاد

حسین فتحی کارگردان سریال شهرزاد،در پاسخ به این سوال که آقای امامی (تهیه کننده این سریال) آیا برای جلو گیری از وقفه زیاد و به دنبال آن از دست دادن برخی مخاطبان احتمال تولید و پخش همزمان شهرزاد 2 وجود دارد پاسخ داد که : اصلا،هرچقدرم که وقفه بیوفتد ما کل کار را تصویر برداری میکنیم تا حتی یک ساعت هم در تحویل کالا به مردم بد قولی نکنیم،حتی اگر با این کار برخی مخاطبانمان را از دست بدهیم.

 

عکس فصل دوم سریال شهرزاد

خلاصه ی داستان سریال شهرزاد فصل دوم :

در این فصل شهرزاد به عنوان خواهر بزرگتر آقا وارد مجموعه میشود،او به دنبال ثروت و قدرت برادر خود است.ماجرا از آن جا شروع میشود که بعد از مرگ بزرگ آقا اداره همه چیز به قباد میرسد و او همه کاره دم و دستگاه دیوان سالار میشود اما چنین شرایطی جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق عمه بلقیس که در کرمان زندگی میکند به هیچ وجه خوش نمی آید.پس او برای گرتن قدرت از قباد به تهران می آید.

فاطمه معتمد در نقش عمه بلقیس در این سریال ایفای نقش خواهد کرد.کشمکش های قباد و او برای به دست گرفتن قدرت تنها بخشی از قصه ی فصل دوم این سریال است.

 

لینک دانلود

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم   به زودی از 75 دانلود

برای ارسال مطالب خودتان به سایت با ایدی تلگرام sromexs در ارتباط باشین

توجه

این سریال هنوز در حل ساخت است و هنوز منتشر نشده است بعد از انتشار لینک های دانلود قرار گرفته میشود .

رمز فایل:

  • پسورد : 75download.ir

امتیاز دادن به گوگل پلاس